Skip to main content

Narwal Freo X Ultra. Maksimum mocy.
Minimum wysiłku.

Narwal Freo X Ultra to inteligentny odkurzacz z funkcją mopowania.
Nie potrzebuje Twojej pomocy – jest niemalże bezobsługowy i potrafi sam doskonale o siebie zadbać. Zaproś go do swojego domu i przyzwyczaj się do podłóg lśniących czystością.

Potężna moc ssania. Ani śladu po kurzu.

Skuteczna moc ssania zaczyna się od 3000 Pa. Narwal Freo X Ultra to 8200 Pa.
Bez trudu zbierze 99% zanieczyszczeń na twardych podłogach i poradzi sobie
z dywanami o niskim włosiu. Pył, kurz, sierść – wszystko jedno. Narwal Freo X Ultra wciąga bez reszty.

Inteligentne przetwarzanie pyłu.
Dla Twojego spokoju.

Niezależna technologia przetwarzania kurzu gromadzi zebrany pył i efektywnie kondensuje go w pojemniku na kurz. Ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni pojemnika zapewnia do 7 tygodni przechowywania pyłu, podczas których nie martwisz się opróżnianiem worka.

Bezobsługowa stacja dokująca.
Wszystko w jednym.

Stacja dokująca dla Narwala Freo X Ultra nie wymaga Twojego udziału do obsługi. Wewnętrzne procesy, których nawet nie widzisz, obejmują:

  • czyszczenie i płukanie mopów
  • suszenie mopów w temperaturze 40°C
  • eliminowanie bakterii i przykrych zapachów
  • dozowanie detergentów
  • suszenie pojemnika na kurz przez 45 minut
  • samoistne czyszczenie stacji

System nawigacji LiDAR SLAM 4.0.
Odnajdzie się wszędzie.

Nowoczesny system nawigacji LiDAR SLAM 4.0 z kątem widzenia 360° precyzyjnie mapuje pomieszczenie i zawsze doskonale zna swoje położenie. Robota wyposażono w 3 czujniki Tri-Laser:

  • boczny
  • przedni
  • czujnik położenia

Narwal Freo X Ultra szybko odnajduje się w każdym pomieszczeniu, widzi przeszkody i omija je.

Technologia DirtSense.
Nie odpuszcza żadnej plamie

Inteligentna funkcja DirtSense sprawia, że Narwal Freo X Ultra wie, które miejsca wymagają ponownego mycia. Analiza wody po czyszczeniu mopów jest sygnałem do kolejnego czyszczenia. Dopóki Twoje podłogi nie będą nieskazitelne.

Szczotka odkurzacza wolna od włosów

Narwal Freo X Ultra posiada innowacyjną szczotkę, która skutecznie odprowadza długie włosy i sierść prosto do rury ssącej. Certyfikaty TÜV i SGS potwierdzają,
że szczotka nie zapycha się skłębionymi włosami i pozostaje skuteczna oraz wydajna odkurzając sierść.

Smart EdgeSwing. Czyści skuteczniej o 40%

Model Freo X Ultra niestrudzenie dociera pod same krawędzie podłogi. Funkcja Smart EdgeSwing zapewnia dostęp do unikalnego manewru – skrętny ruch zbiera zabrudzenia i mopuje nawet trudno dostępne miejsca. Smart EsgeSwing zaciera granice czyszczenia o 40%.

Skuteczne usuwanie uporczywych plam

W przeciwieństwie do innych odkurzaczy mopujących, Freo X Ultra nie przejeżdża bezmyślnie po plamach. Możliwość dociskania mopów z mocą 12 N w połączeniu ze 180 obrotami na minutę poradzi sobie nawet ze skoncentrowanymi zabrudzeniami.

Nacisk czyszczenia zależny od podłoża.

Narwal Freo X Ultra ma inne podejście do różnych typów podłóg. Powierzchnie drewniane myte są z naciskiem na poziomie 7 N, co zapewnia im ochronę przed uszkodzeniami. Płytki łatwo zniosą nacisk o mocy 12 N, który zapewni intensywne czyszczenie i odpowiednią higienę.

System czyszczenia zależny od pogody.

Freo X Ultra dostosuje sposób czyszczenia do warunków pogodowych. W letni dzień dodatkowo nawilży mopy i intensywniej namoczy podłogę dla dokładniejszego mycia. W deszczową porę zminimalizuje poziom wilgotności mopów, żeby myta powierzchnia wyschła szybciej.

Dedykowana aplikacja.
Uwolni jego potencjał.

Aplikacja dedykowana modelowi Freo X Ultra udostępnia inteligentne funkcje i automatyzuje obsługę robota. Na swoim smartfonie zobaczysz mapę 3D swojego domu stworzoną dzięki czujnikom nawigacji. Aplikacja umożliwia także stworzenie aż 4 map w przypadku domów piętrowych oraz wydzielenie stref No-Go, do których odkurzacz nie ma dostępu.

Obsługa głosowa.
Jest na każde Twoje słowo.

Narwal Freo X Ultra współpracuje z asystentami głosowymi Alexa, Google i Siri. Zarządzanie robotem sprzątającym będzie jeszcze łatwiejsze, kiedy powiesz mu, co ma zrobić. Nawet nie sięgając po telefon.

SPECYFIKACJA

Moc ssania
8200 Pa
Wyświetlacz
Dotykowy LCD
Łączność
Wi-Fi
Czas działania
do 210 minut
Funkcje
Automatyczne ładowanie, cicha praca, czujnik brudu, mycie podłóg, powiadomienia na smartfon, samoczyszczenie, samosuszenie, zabezpieczenie przed dziećmi, zdalne sterowanie z aplikacji
Kolor obudowy
biały
Długość
351.5 mm (robot), 415 mm (stacja)
Szerokość
350 mm (robot), 370 mm (stacja)
Wysokość
106 mm (robot), 435 mm (stacja)
Waga
4.35kg (robot), 8.75kg (stacja)
Kompatybilność
Alexa, Hey Google
Aplikacja
Narwal App
Zawartośc zestawu
Akcesoria montażowe, baza, instrukcja obsługi, urządzenia