Skip to main content

NARWAL FREO. Pionier
w innowacji. 

Robot sprzątający Narwal Freo to pierwszy na świecie odkurzacz mopujący, który wykorzystuje technologie:

  • Ai DirtSense™
  • EdgeSwing™

Inteligentna funkcja DirtSense™. Wykrywa brud – czyści dokładniej.

Narwal Freo to pierwszy robot sprzątający z funkcją DirtSense. Matryce czujników oraz zaawansowane algorytmy umożliwiają wykrycie szczególnie zabrudzonych powierzchni i dokładniejsze mycie w konkretnym miejscu. By pozostawić Twoje podłogi bez skazy. Funkcja dostępna tylko w trybie Freo.

Samowystarczalna stacja dokująca.

Minimalistyczna stacja dokująca jest niemalże bezobsługowa. Samodzielnie czyści mopy w procesie wirowania i osusza je dwoma prądami powietrza o temperaturze 40°C. Chroni przed bakteriami i pleśnią, zapewniając świeżość i wysoką higienę. Kontroluje wilgotność mopów. Bez Twojej ingerencji dozuje środki czyszczące, a na koniec sama się czyści.

 

Posiada możliwość podłączenia do systemu wymiany wody, zapewniając samoczynne opróżnianie płynnych nieczystości i ponowne napełnianie zbiornika świeżą wodą.

System nawigacji SLAM 3.0 LiDAR.

Narwal Freo bezbłędnie porusza się w domowej przestrzeni. Nawigacja SLAM 3.0 LiDAR umożliwia wielopoziomowe mapowanie, a także skuteczne omijanie przeszkód w podczerwieni. Bez względu na porę dnia lub nocy – Narwal Freo wie, gdzie jest.

5 trybów pracy zależnie od okoliczności.

Zdecyduj, jak Narwal Freo ma posprzątać Twoją przestrzeń. Wybierz jeden z pięciu trybów sprzątania, by działać skutecznie, szybko i energooszczędnie.

– Tryb Freo – intensywne czyszczenie z dostępem do funkcji DirtSense.
– Odkurzanie i mopowanie jednocześnie.
– Odkurzanie, a następnie mopowanie.
– Tylko odkurzanie.
– Tylko mopowanie.

EdgeSwing™. Czyści każdy centymetr podłogi.

Narwal Freo z funkcją EdgeSwing dociera w każdy zakamarek podłogi. Podczas odkurzania i mopowania specjalny ruch skrętny doskonale obsługuje krawędzie i kąty. Szczegółowo opracowana trasa nakłada się na poprzednie pasy jazdy robota, by nie ominąć ani kawałka podłogi.

Sprzątanie dostosowane do typu podłogi.

Narwal Freo w trybie mopowania wykorzystuje różną siłę nacisku w zależności od typu podłogi. Drewniane podłogi myte są z siłą 7 N i ograniczoną wilgotnością mopów – intensywnie, ale z wyczuciem dla ochrony nawierzchni. Mycie płytek z siłą 12 N i umiarkowaną wilgotnością mopów skutecznie usuwa uporczywe plamy.

Opatentowane mopy typu Reuleaux.

Trójkątne mopy typu Reuleaux jeszcze dokładniej docierają w trudno dostępne miejsca. Oferując 180 obrotów na minutę skutecznie usuwają zabrudzenia, nie pozostawiając przy tym smug.

Inteligentne odkurzanie dywanów.

Narwal Freo skutecznie wykrywa dywany o niskim i wysokim włosiu. Wjeżdżając na dywany o niskim włosiu maksymalizuje moc ssania i zmniejsza prędkość, skutecznie zbierając zabrudzenia. Dywany o wysokim włosiu są omijane. Podczas pracy mopy są podnoszone o 12 mm, by nie pozostawiać mokrych plam.

Akcesoria optymalizujące pracę.

Narwal Freo wyposażono w pojemnik na kurz o pojemności 480 ml. Bezdotykowe opróżnianie za pomocą jednego przycisku zapewnia minimum kontaktu z nieczystościami. Konserwacja poszczególnych elementów robota jest prosta i intuicyjna. Szybki dostęp do deski myjącej mopy umożliwia bezproblemowe czyszczenie.

System zarządzania z poziomu aplikacji.

Dedykowana aplikacja zapewnia szybki dostęp do niezbędnych danych i prostą obsługę Narwala Freo. Z poziomu swojego smartfona masz możliwość:

– tworzenia harmonogramów pracy
– wyznaczania stref No-Go
– wyboru trybu sprzątania
– śledzenia trasy robota
– analizowania raportów sprzątania

Czyszczenie punktowe i strefy No-Go.

Narwal Freo nie zbliży się do miejsc, które włączysz do strefy No-Go. Inteligentnie ominie legowiska zwierząt, kąciki zabawy dzieci i newralgiczne miejsca. Z poziomu aplikacji wyślesz go w również w wyznaczone miejsce, by posprzątał konkretny obszar. Szybka reakcja i oszczędzanie energii w jednym.

Dźwięk pracy na poziomie szeptu.

Narwal Freo działa bezszelestnie i nie zwraca na siebie uwagi. Ogranicza hałas pracy silnika, odkurzania i działania stacji dokującej. Jego obecność będzie wykrywalna na poziomie 48 dB – dźwięku padającego deszczu.

Sterowanie głosowe. Ty mówisz – on działa.

Narwal Freo współpracuje z asystentami głosowymi Siri, Google, Alexa. Urządzenie wysłucha takich komend, jak zatrzymanie pracy, wstrzymanie działania i rozpoczęcie czyszczenia. Wystarczy powiedzieć.

Skuteczna blokada przed dziećmi.

Dotykowy ekran LCD przyciąga uwagę, dlatego możesz go skutecznie zablokować przed zewnętrzną ingerencją. Blokada przed dziećmi zapobiega przypadkowym aktywacjom i pracy urządzenia bez Twojego nadzoru.

SPECYFIKACJA

Moc ssania
3000 Pa
Wyświetlacz
Dotykowy LCD
Łaczność
Wi-Fi
Czas działania
do 160 min (odkurzania + mopowanie) / do 225 min (odkurzanie) / do 225 min (mopowanie)
Zasilanie
Akumulatorowe
Funkcje
Automatyczne ładowanie, cicha praca, czujnik brudu, mycie podłóg, powiadomienia na smartfon, samoczyszczenie, samosuszenie, zabezpieczenie przed dziećmi, zdalne sterowanie z poziomu aplikacji
Poziom hałasu
39dB (ciche suszenie), 43 dB (wydajne suszenie), 51 dB (mopowanie), 57 dB, odkurzanie i wycieranie)
Kolor obudowy
Biały
Długość
351.5 mm (robot), 415 mm (stacja)
Szerokość
350 mm (robot), 370 mm (stacja)
Wysokość
106 mm (robot), 435 mm (stacja)
Waga
4.35 kg (robot), 8.75 kg (stacja)
Aplikacja
Narwal App
Zawartość zestawu
Akcesoria montażowe, baza, instrukcja obsługi, urządzenie